FIOLETOWE SPOTKANIE (PO)OPŁATKOWE

Polecane

Szczęść Boże! Kochana Siostro i Bracie! Bardzo serdecznie zapraszam na spóźnione opłatkowe spotkanie Fioletów w niedziele 02.02 w Święto Ofiarowania Pana Jezusa – Matki Bożej Gromnicznej – ostatni dzień związany z Bożym Narodzeniem- do parafii Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie koło ZOO na ul.Ratuszowej 5a. Rozpoczniemy mszą parafialną o 12.30. Warto wziąć male co nieco ale niedużo! ks. Jarek

Spotkanie popielgrzymkowe – 21.09.2019

Polecane

Kochani, przypominam i zapraszam już  ponad miesiąc po pielgrzymce na spotkanie naszej grupy. W programie:
13.00 Msza Św.- parafia MB Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5a w Warszawie –
po Mszy św. (jeśli pogoda pozwoli) – Grilowanie
– popielgrzymkowe świadectwa
– Oglądanie fioletowych zdjęć i filmików (przynieście proszę)
-pogodny apel (musimy nadrobić to, co nie wyszło na trasie z powodu późnych dojść na nocleg) Mile widziane małe co-nieco (siostry) i oczywiście nie-wyskokowe pićko (bracia) ks. Jarek i zapraszam już miesiąc po pielgrzymce na spotkanie naszej grupy w sobotę 22.09.2019. W programie: 13.00 Msza Św.  parafia MB Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5a w Warszawie – po Mszy św. (jeśli pogoda pozwoli) – Grilowanie -pielgrzymkowe świadectwa – Oglądanie fioletowych zdjęć i filmików (przynieście proszę) -pogodny apel (musimy nadrobić to, co nie wyszło na trasie z powodu późnych dojść na nocleg) Mile widziane małe co-nieco (siostry) i oczywiście picie (bracia)

Fioletowy Opłatek 2018

Kochani bardzo serdecznie zapraszam fioletowa rodzinkę na spotkanie opłatkowe w niedzielę Świętej Rodziny, z kolędowaniem i życzeń składaniem;-)

Tradycyjnie zachęcam żeby przynieść małe co-nieco ale nie za dużo ;-). Zapraszam w niedzielę 30.12.2018 r. o godzinie 12.30 – najpierw na Msze św., a potem spotkanie opłatkowe  w parafii MB Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5a w Warszawie (koło ZOO) – Przystanek RATUSZOWA-ZOO lub kilka minut pieszo od DWORCA WILEŃSKIEGO. (Mapka: http://mbloretanska.pl/?page_id=40)

Fioletowe spotkanie Wielkanocne (Fiole-jajeczko)

Kochani! Zapraszam po konsultacjach na spotkanie wielkanocne 15 kwietnia 2018 r. Zaczniemy  mszą o 12.30 (parafialną) w parafii Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie, potem jajeczko-mile widziane żeby małe co-nieco przynieść 😉 Zapraszam kto tylko może! i przekażcie fiolecikom nie-fejsbukowym i nie-internetowym!

ADRES: ul. Ratuszowa 5a w Warszawie (koło ZOO) – Przystanek RATUSZOWA-ZOO lub kilka minut pieszo od DWORCA WILEŃSKIEGO. (Mapka: http://mbloretanska.pl/?page_id=40)

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1001386333343511/

pozdrawiam i błogosławię! x.Jarek

Fioletowy opłatek;-)

Kochani bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie opłatkowe jeszcze w czasie tradycyjnego śpiewania kolęd, z kolędowaniem i życzeń składaniem;-) Tradycyjnie zachęcam żeby przynieść małe co-nieco ale nie za dużo ;-). Udało się nieco przyspieszyć rozpoczęcie, zatem zapraszam w sobotę 20.01.2018 r. o godzinie 14.00 w parafii MB Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5a w Warszawie (koło ZOO) – Przystanek RATUSZOWA-ZOO lub kilka minut pieszo od DWORCA WILEŃSKIEGO. (Mapka: http://mbloretanska.pl/?page_id=40)

Spotkanie popielgrzymkowe;-) 17.09.2017

Kochani, przypominam i zapraszam już miesiąc po pielgrzymce na spotkanie naszej grupy w niedzielę 17.09.2017.

W programie:
12.30 Msza Św. parafialna – parafia MB Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5a w Warszawie –
po Mszy św. (jeśli pogoda pozwoli) – Grilowanie

-pielgrzymkowe świadectwa

-Oglądanie fioletowych zdjęć i filmików (przynieście proszę)
-pogodny apel (musimy nadrobić to, co nie wyszło na trasie z powodu późnych dojść na nocleg) Mile widziane małe co-nieco (siostry) i oczywiście nie-wyskokowe pićko (bracia)

Fioletowe “Jajeczko” Wielkanocne

Alleluja!

Kochani, trwa OKTAWA WIELKANOCY! Zgodnie z tym, co obiecałem na spotkaniu opłatkowym, na tegoroczne “Fioletowe Jajko” zapraszam do mojej pierwszej parafii: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Warszawa, Al. Solidarności 80 (na przeciwsko Kina Femina)
Rozpoczynamy 11.04.2015 Mszą Świętą o godz. 13.00, a później radosne świętowanie przy jajku i mazurkach przez Was przyniesionych 😉

ks. Paweł Zaręba

https://www.facebook.com/events/747516002013509/